Тел. (057) 702-94-45                  skype:103kh
КНП ХОР «ЦЕМД та МК»
О КНП ХОР «ЦЕМД та МК»
Руководство
Структурные подразделения
Вакансии
Нормативно-правовые документы
О поступлении и использовании благотворительных пожертвований от физических и юридических лиц
Информация о остатках лекарственных средств и медицинских изделий
Государственные закупки
Годовой план закупок на 2016 год
План закупок / Изменения плана закупки
Приложение к годовому плану закупки / Приложение с изменениями в годовой план закупки
Информация, подлежащая публикации 2016г.
Объявления
Сопроводительные документы
Годовой план закупок на 2017 год
План закупок / Изменения плана закупки
Приложение к годовому плану закупки / Приложение с изменениями в годовой план закупки
Информация, подлежащая публикации 2017г.
Объявления
Сопроводительные документы
Годовой план закупок на 2018 год
План закупівлі / Зміни плану закупівлі
Додаток до річного плану закупівлі / Додаток зі змінами до річного плану закупівлі
Информация, подлежащая публикации 2018 год
Оголошення
Супровідні документи
Населению
Правила вызова бригад
Прием обращений граждан
Отзывы и предложения
Нормативно-правовые документы
Информационная страница
Новости
Новости
Видео
Контакты

 

27 вересня 2017 року у приміщенні поліклініки КЗОЗ «Лозівське територіальне медичне об`єднання» у м. Лозова відбулась ініційована Управлінням охорони здоров`я Харківської обласної державної адміністрації нарада-семінар «Надання медичної допомоги хворим на гострий коронарний синдром у Близнюківському, Лозівському та Первомайському районах».

         У міжрайонній нараді прийняли участь вільні від робочої зміни  медичні працівники відділень Е(Н)МД КЗОЗ «ЦЕМД ТА МК» у вищезазначених районах, лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги районів, лікарі ЦРЛ та Лозівської міської лікарні. Модератором наради-семінару був заступник директора з медичної роботи  КЗОЗ «ЦЕМД ТА МК» С.Д.  Бірюков.

         Із аналізом надання медичної допомоги хворим на ГКС у Близнюківському, Лозівському та Первомайському районах Харківської області у 2016 р. та упродовж 8 місяців 2017 р. перед присутніми виступив головний позаштатний спеціаліст з кардіології Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації С.А. Серік. По результатам аналізу надані рекомендації  щодо покращення якості надання медичної допомоги хворим на ГКС у світлі останніх нормативних документів Кабінету міністрів України, МОЗ  України та Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

         Завідувач відділенням Е(Н)МД №8 КЗОЗ «ЦЕМД ТА МК» Р.О. Кохан у своїй доповіді щодо особливості проведення тромболитічної терапії та надання екстреної медичної допомоги хворим на ГКС на догоспітальному етапі, звернув увагу присутніх медичних працівників на те, що,  минаючи етап ЦРЛ/МКЛ, необхідне якнайшвидше транспортування хворих на ГКС для проведення ПЧКВ до чергової катетеризаційної лабораторії у обласному центрі. 

         Під час обговорення змісту обох докладів доповідачі відповіли на питання присутніх. Проведено розбір клінічних та ситуаційних випадків з практичної роботи.

         Під час підведення підсумків наради-семінару заступником директора з медичної роботи  КЗОЗ «ЦЕМД ТА МК» С.Д. Бірюковим було відзначено, що результати ефективної діяльності служби ЕМД у Близнюківському, Лозівському та Первомайському районах Харківської області щодо надання екстреної медичної допомоги хворим на ГКС знаходяться у прямій залежності від стану первинної медико-санітарної допомоги населенню, стану профілактичної, диспансерної та санітарно-освітньої роботи серед населення територій обслуговування.

         За результатом проведення наради-семінару прийнято рішення щодо  активізації медичними працівниками всіх гілок медичної допомоги Близнюківського, Лозівського та Первомайського районів Харківської області роботи по інформуванню населення про безкоштовні державні програми спрямовані на зниження рівня смертності та інвалідизації від серцево-судинних захворювань, про нові медичні технології і методики лікування, про важливість своєчасного раннього  звернення хворих на ГКС за екстреною медичною допомогою.

mapТелефон:  (057)702-94-45            skype:103kh

mapФакс: (057)702-94-45

mapmail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.