Тел. (057) 702-94-45
КУОЗ «Центр Э(Н)МП и МК»
О КУОЗ «Центр Э(Н)МП и МК»
Руководство
Структурные подразделения
Вакансии
Нормативно-правовые документы
О поступлении и использовании благотворительных пожертвований от физических и юридических лиц
Информация о остатках лекарственных средств и медицинских изделий
Государственные закупки
Годовой план закупок на 2016 год
План закупок / Изменения плана закупки
Приложение к годовому плану закупки / Приложение с изменениями в годовой план закупки
Информация, подлежащая публикации 2016г.
Объявления
Сопроводительные документы
Годовой план закупок на 2017 год
План закупок / Изменения плана закупки
Приложение к годовому плану закупки / Приложение с изменениями в годовой план закупки
Информация, подлежащая публикации 2017г.
Объявления
Сопроводительные документы
Годовой план закупок на 2018 год
План закупівлі / Зміни плану закупівлі
Додаток до річного плану закупівлі / Додаток зі змінами до річного плану закупівлі
Информация, подлежащая публикации 2018 год
Оголошення
Супровідні документи
Населению
Правила вызова бригад
Прием обращений граждан
Отзывы и предложения
Нормативно-правовые документы
Информационная страница
Новости
Новости
Видео
Контакты

З 23 по 25 лютого, у м. Кременець, Тернопільської області, пройшов ІІ Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі - 2017», організатором якого стали Тернопільський державний медичний університеті імені І.Горбачевського і Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги. Змагання пройшли за сприяння Міністерства охорони здоров’я, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, управління охорони здоров’я ТОДА, управління ДСНС України у Тернопільській області, головного управління Національної поліції в Тернопільській області, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Кременецької районної державної адміністрації, Кременецької районної ради, відділу охорони здоров’я Кременецької РДА, Кременецької міської ради, Кременецького медичного училища імені А.Річинського. Медичні ралі були присвячені 60-річчю ТДМУ.

У чемпіонаті взяли участь 15 українських команд, зокрема бригади центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Рівного, Луцька, Ужгорода, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Дніпра, Черкас, Полтави, Чернігова, Тернополя, приватної клініки «Добробут» (Київ), клінічного госпіталю Державної Прикордонної служби Львова, військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Долучилися до масштабного заходу і іноземні команди-учасниці змагань із міст Каунас (Литва), Краків (Республіка Польща), Бєльсько-Бяло (Республіка Польща).

Окрім того, 23 лютого 2017 року в рамках чемпіонату відбулася науково-практична конференція «Актуальні аспекти екстреної медичної допомоги і медицини катастроф». Під час пленарного засідання було заслухано шість доповідей. Згодом учасники мали можливість ознайомитися зі стендовими доповідями. Після цього відбулося жеребкування та оголошення правил проведення чемпіонату.

Цінні призи та кубки учасники і переможці змагань отримали з рук очільників Кременецького району, начальника управління екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України Тетяни Тімошенко, директора Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Євгена Мороза. Окрім сертифікатів учасника, інформаційних матеріалів кожна команда повезла з собою оригінальний приз – статуетку «Оскара-рятувальника», який тримає в руках дві ложки дефібрилятора, а між ним людське серце. Він спеціально до змагань був розроблений і створений членами Всеукраїнської ради реанімації. Ідея належить голові організації Віталію Крилюку.

До суддівської команди з працівників Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, приєднались також представники Харківскього регіону Віктор Забашта – директор КЗОЗ «ЦЕМД та МК» та Людмила Федорова – головний фельдшер КЗОЗ «ЦЕМД та МК».

Під час чемпіонату відбулася зустріч керівників служб екстреної допомоги. Відповідальність за цей напрямок роботи взяв на себе керівник Тернопільського територіального центру екстреної медичної допомоги Михайло Джус. У неформальній атмосфері були обговоренні ключові питання реформи галузі і намічено план дій на майбутнє.

За відгуками команд, чемпіонат перевершив їхні очікування щодо організації та забезпечення всіх етапів змагань, від творення реальних умов і т.д. Вперше в таких змаганнях взяла участь команда Західного військового медичного клінічного центру. Справа втому, що в силу певних обставин в житті цивільних і військових медиків проблеми і ситуації стають спільними внаслідок АТО.

mapТелефон:  (057)702-94-45

mapФакс: (057)702-94-45

mapmail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.