Тел. (057) 702-94-45

 

28 – 29 квітня 2017 року на базі відділення Харківського району, було проведено змагання на кращу бригаду екстреної медичної допомоги «Відкрита першість Харківської області». У змаганнях приймала участь 41 команда, серед яких 27 команд представляли відділення ЕМД м. Харкова та області. Решта бригад із сусідніх регіонів України, а саме з Дніпропетровської, Луганської, Донецької та Сумської областей, також збірні ВУЗів, медичних коледжів та війського шпиталю. Перед першістю всі учасники пройшли тренінгову підготовку.

В урочистій церемонії відкриття змагань взяли участь: заступник начальника управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Бондарчук Г.В., голова Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Благовещенська А.В., голова Харківської районної ради Литвиненко М.В.,  голова Красноградської районної державної адміністрації Третьяков Є.А. та директори Дніпропетровського Центру ЕМД Шевченко Р.А., Луганського Центру ЕМД Померанцев В.І., та Донецького Центру ЕМД Кіяшко І.А.

Переможцями стали, серед студентських команд:

ІІІ місце – КЗОЗ «Харківськиї обласний медичний коледж»

ІІ місце – КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж ім. М. Шкарлетової»

І місце – Медичний коледж ХНМУ

Серед команд-гостей:

ІІІ місце – КЗ «Обласний ЦЕМД та МК» Дніпропетровської обласної ради

ІІ місце – Війського-медичний клінічний центр Північного регіону

І місце – КЗ «Обласний ЦЕМД та МК» Сумської обласної ради

Серед команд м. Харкова та області:

ІІІ місце – розділили команда 1 відділення ЕМД «СПЕКТР»  та команда 4 відділення ЕМД

ІІ місце – команда 1 відділення ЕМД

І місце – команда Чугуївського відділення ЕМД, яка і буде представляти КЗОЗ «ЦЕМД та МК» на Всеукраїнських змаганнях у Сумах.

Адміністрація та організаційний комітет змагань дякують за підтримку та участь кафедру медицини невідкладних станів та медицини катастроф ХМАПО, ДЗ «Український НПЦ екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» в особі професора Крилюка В.О., «ХНУПС ім. І. Кожедуба» в особі начальника, генерал – майора  Алімпієва А.М., ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» в особі генерального директора Коваленко А.А., ТОВ «Завод Березівські мінеральні води» в особі директора Оболонського М.О., та фармацевтичні компанії.

mapТелефон:  (057)702-94-45

mapФакс: (057)702-94-45

mapmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.