Тел. (057) 702-94-45

 

30 – 31 травня 2017 року у м. Суми, МОЗ України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я та Федерального уряду Німеччини організували робочу зустріч з питань Екстреної медицини в Україні, у якій прийняв участь директор КЗОЗ «ЦЕМД та МК» – Забашта В.Ф. На зустрічі аналізували існуючу систему та розробляли подальші кроки щодо її удосконалення.

Паралельно, упродовж трьох днів (з 31 травня до 2 червня 2017 року) на Сумщині проходили Всеукраїнські змагання бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Сумські медичні ралі-2017» та Науково-практична конференція з питань надання екстреної медичної допомоги та діяльності служби медицини катастроф у зоні АТО, в яких взяли участь 36 команд з України, Литви та Казахстану.

Харківщину, крім співробітників КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», представляли команди Військово – медичного клінічного центру Північного регіону та студенти коледжу Харківського національного медичного університету, які показали дуже високу підготовку завдяки щоденним тренуванням з інструкторам Центру: Олійник О.Є., Куліку В.С., та інструкторам з кафедри «Медицина невідкладних станів та медицини катастроф» ХМАПО: Блохіну Д.В., Михальчук О.Я., і зайняли почесне ІІ місце серез студентських команд.

Учасники змагань приймали участь у конференції, майстер-класах та конкурсних завданнях, завдяки цьому провели дуже насичені три дні.

Наступного року проводити змагання будуть срібні призери – КУ «ОЦЕМД та МК Черкаської обласної ради».

mapТелефон:  (057)702-94-45

mapФакс: (057)702-94-45

mapmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.