Тел. (057) 702-94-45

У КЗОЗ «ЦЕМД та МК» з 2013 року працює  навчально - тренувальний відділ, для забезпечення проведення підготовки, який має відповідне матеріально-технічне забезпечення для діяльності цього структурного підрозділу (приміщення, устаткування для моделювання невідкладних станів та відпрацювання практичних навичок, в тому числі наявні тренувальні манекени, тощо).

Під час проведення підготовки застосовуються методики інтерактивної роботи, змодельовуються ситуації та складаються завдання, узяті з повсякденної практичної роботи ЕМД, ставиться акцент на організації роботи персоналу у команді, управління цим процесом керівником бригади, відпрацювання практичних навичок на манекенах, муляжах. Медичні працівники у своїх практичних заняттях мають можливість використовувати обладнання та оснащення, яким вони користуються у роботі, відпрацьовувати алгоритми надання допомоги при різних захворюваннях, травмах і т. д. Особи, що не мають медичної освіти освоюють весь перелік практичних навичок для надання домедичної допомоги людям у критичних станах. 

Черговий етап навчання персоналу адміністрації, наданню домедичної допомоги оточуючим завершився, і з липня 2017 року, відділ розпочав підготовку відділень м. Харкова та Харківської області для внутрішнього моніторингу знань медичного персоналу. 

Навчально – тренувальний відділ КЗОЗ «ЦЕМД та МК» знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Конторська, 41 (будівля Центральної оперативної диспетчерської). Кваліфікований колектив проводить заняття для осіб різних професій з навичок надання домедичної допомоги.

Для організації занять телефонувати за номером: +38 (050) 405 20 64 – головний фельдшер Федорова Людмила Олексіївна. 

mapТелефон:  (057)702-94-45

mapФакс: (057)702-94-45

mapmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.