Тел. (057) 702-94-45

19-20 вересня 2016 року у м. Яремче, Івано-Франківської області в рамках дії Договору про співпрацю між Польським Союзом працедавців рятункової медицини та Івано-Франківським обласним клінічним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулась Третя науково-практична конференція «Польща – Україна: проблеми становлення, розвитку і сучасні тенденції в екстреній медицині».

 

Питання, що розглядались, торкаються актуальних проблем організації системи екстреної медичної допомоги, а саме: ознайомлення з останніми стандартами Європейської Ради Реанімації, новою моделлю медичного оповіщення і диспетчеризації в Польщі, модифікації українських протоколів в умовах сучасних викликів, управління змінами в організації. Також, обговорювались проблемні питання догоспітальної реанімації пацієнтів, та асоційовані з цим етико-правові, організаційні та клінічні засади трансплантології, узгодження системних позицій і підходів до деяких невідкладних клінічних станів.

Захід відбувся під патронатом ректорів медичного університету у Варшаві, Івано-Франківського та Львівського національних медичних університетів, природничо – гуманістичного університету в Сєдльцах.

 

З української сторони приймали участь віце-міністр охорони здоров’я України Оксана Сивак, начальник управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяна Тимошенко, директор КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктор Забашта, провідні науковці і директори центрів з різних куточків країни. Польщу представляли віце-міністр Здоров’я Республіки Польща Марек Томбаркевич та науковці з Варшави, Білостока, Щецина і Кракова. 

Висловлюємо щиру подяку за організацію та високий рівень проведення заходу голові організаційного комітету, директору КЗ «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимиру Похмурському і його колективу.

    

mapТелефон:  (057)702-94-45

mapФакс: (057)702-94-45

mapmail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.